Vegas Golden Knights

Svoji historicky první sezonu odehraje v ročníku 2017/2018 31. tým NHL a Západní konference Vegas Golden Knights.  Tým z mohavské pouště byl do nejvyšší hokejové soutěže přijat v červnu 2016 za poplatek 500 milionů dolarů. Proč má klub z Las Vegas v názvu rytíře? Odpověd‘ je jednoduchá – je to odkaz na armádní minulost majitele Billa Foleyho, který chce vybudovat tým pravých bojovníků.

Své zápasy budou rytíři hrát v T-Mobile aréně, jenž se nachází na slavném Strip bulváru a pojme až 17 500 diváků. Oficiálními barvami týmu se staly modrošedá, červená, černá a zlatá.

las vegas t mobile arena

Věkový průměr Knights není nijak vysoký. Na soupisce můžeme najít 23 hráčů narozených po roce 1990. Je tak dodrženo Foleyho slovo, že v týmu chce několik matadorů obklopených mladými hráči. Hlavní hvězdou týmu by měl být z Pittsburghu draftovaný brankář Marc-Andre Fleury. Z Floridy přišel také třicetigolový střelec Jonathan Marchessault a další posilou v útoku je James Neal z Nashvillu.

Těšit se můžeme rovněž na výkony dvou mladých českých útočníků. Mladou Boleslav opouští Tomáš Hýka a z Detroitu se do pouště přesouvá Tomáš Nosek.

vegas oslav

 

Nejprodávanější

395
659513956595
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem