DŮLEŽITÁ INFORMACE- shop měl poslední dva měsíce vážné logistické problémy. Ikdyž jsme za to nemohli, poškozovalo nás to. Museli jsme vrhnou všechen čas pro nápravu a navrácení shopu do starých dobrých kolejí, jak jste nás znali. NASKLADNĚNÍ A VŠECHNA AKTUALIZACE SORTIMENTU bude na shopu realizována DO 7.ČERVNA! Do té doby je možné realizovat objednávky pouze pro věci skladem. Stejně však při jakékoliv objednávce do tohoto termínu budeme všechny zákazníky informovat o stavu objednávky, aby byl fanoušek obeznámen.

REKLAMACE

Jak postupovat v případě vrácení zásilky naleznete právě v této sekci.

Reklamace je u nás jednoduchá záležitost

Potřebujete-li z jakéhokoliv důvodu vyměnit, nebo vrátit zboží, v balíčku od nás budete mít připravený reklamační list a lepící štítek České pošty pro odeslání balíčku zpět. Vaše výlohy za dopravu Vám po přijetí zásilky pošleme na Váš účet. Zboží můžete také vrátit osobně na naši pobočce.

Náhled obrázku s reklamačním listem a štítkem České pošty, které obdrží každá objednávka.

reklamační list a baliček

Dole na stránce přikládáme ke stažení vzorový formulář o vrácení i  reklamační list. Pro reklamace je možné využít obojí. Obojí obdržíte i při samotné objednávce a je potřeba s nimi případnou reklamaci podávat.

20dni na vraceniNa vrácení máte u nás 20 dní.

Pokud se rozhodnete k vrácení objednávky, máte na to u nás až 20 dní. Tedy nikoliv jen 14 dní, jako jinde.

Než budete balíček odesílat zpět, kontaktujte nás, abychom o zásilce věděli předem. 

Zboží nemusí být ve stejné krabici ve které Vám bylo dodáno, ale musí mít veškeré cedulky a štítky. V takovém případě máte nárok na výměnu zboží, nebo případné vrácení plné částky zpět.

V případě, že bude sortiment vrácen s prokazatelným poškozením, a nebude ve stejném stavu, v jakém jsme Vám jej odeslali, podle zákona a dle obchodních podmínek můžeme žádat náhradu škody, která bude odečtena od částky za objednávku. V závislosti na škodě se může jednat až o plnou cenu z částky objednávky. E-shop není půjčovna. 

Vrácení zboží není možné pro sortiment zakázkové výroby s vlastním jménem a originální podpisové sběratelské předměty. 

Doručovací adresa pro vrácení zásilek:

Marek Cseytey - Fancentrum.com

Masarykovo nám. 1484

Pardubice 530 02

 

Ke stažení zmíněný formulář a reklamační list.

Vzorový formulář pro ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY      Reklamační-list 2017

 

 Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat, jsme Vám k dispozici.