PŘEDSTAVENÍ E-SHOPU

Fancentrum je mezinárodní fan shop s prodejem zaměřeným na oficiálního zboží soutěže NFL - NHL - NBA - MLB - WNBA - NCAA

logo-fancentrum

Pokud Vám některý z názvů něco říká, rozhodně tu jste správně. Pro Vás tento shop vznikl. Nejsme zaměřeni jen na jednu soutěž, na jeden sport, hokej je pro české a slovenské fanoušky možná číslo jedna, ale moc dobře víme, že pokud spojíte ostatní sporty dohromady, budou se s hokejem v počtu sportovců docela dobře měřit. I proto v naši nabídce naleznete i basketball, baseball, americký fotbal a univerzitní soutěže, kde si vybere i zbytek sportovních nadšenců (volejbal apod.). 

Aktuálně se nacházíte na české sekci pro české a slovenské fanoušky - Fancentrum.cz. Mezinárodní zákazníci používají jinou adresu shopu, kterou však aktuálně předěláváme. 

Nejsme žádný "garážový prodej", nepřeprodáváme. Jsme opravdový a můžete si na nás sáhnout. Svoji pobočku (více v samostatné sekci Výdejna - showroom) máme v přímém centru Pardubic, kde naleznete i mnoho věcí skladem, které si můžete vyzkoušet a třeba i odnést.

 Mnoho důvodů, proč nakupovat u nás

logo-fancentrum_k popisu zbozi

 

Jako obchod s nabídkou originálního sortimentu Vám ručíme za kvalitu produktů a 100% vyřízení veškerého potřebného servisu včetně případných reklamací. S námi je nakupování oficiálních produktů pro fanoušky USA kolektivních soutěží opravdu hračka. Nemusíte se o nic starat, všechno obstaráme za Vás. Pokud byste přesto měli jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.

 

V naši nabídce naleznete oblečení, dresy, i doplňky. Jednoduše řečeno, co nosí fanoušci v USA, můžete nyní nosit také. 

Jako jediný obchod v Evropě však také nabízíme zboží, které se do EU běžně nedováží:

 

 Pokud máte trochu času, v další kapitole "Filosofie obchodu" se o nás dozvíte další informace.