FILOSOFIE OBCHODU

Chtěli jsme trochu Ameriky přivést k nám...

Úvodem

Celý náš tým pochází a žije v Pardubicích o kterém se mluví jako "město sportu". Naučili jsme se tu chodit na hokej, sledovat basketbal, bavit se na dostizích, nebo na motoristickém svátku Zlaté přilbě. V létě vídáme nové tenisové naděje na Pardubické juniorce. Můžeme zajít i na kopanou, či americký fotbal. Z tohoto pohledu jsme vychováni ve sportovním duchu a tak to nějak všechno začalo. Je tady hodně sportovních akcí. Nevyhnete se tomu a ani moc nechceme. Když to trochu přeženeme, Pardubice jsou takový malý Hollywood ve sportovním pohledu. Máme i svůj chodník slávy před multifunkční arénou. Potkat známé osobnosti je vlastně normální. Na poště stojíte frontu s panem Vladimírem Martincem, Bohuslava Šťastného minete na kole, v kavárně potkáte mistryni Evropy v basketbale. Prostě takový malý Hollywood. 

A teď k té Americe

Jenže, nás vždycky lákal i ten pravý Hollywood za oceánem a nejen ten...Máme prostě rádi Ameriku i s jejími chybami. Líbí se nám americké káry, texaské jídlo, pláže v Malibu a životní styl. Ve sportovním podání je pro nás USA nepřekonatelné. Kluby mají perfektně zmáknutý merchandising a fanoušci s týmem žijí. Moc dobře víme, jak nám svítila fanouškovská duše, když jsme procházeli týmové fan shopy v USA. Je to jeden veliký zážitek. Když jsme tohle všechno osobně poznali, moc jsme si přáli udělat něco podobného u nás. Místo, kde se fanoušek bude cítit úplně stejně.

Chceme se maximálně snažit vytvořit zde v Evropě „malou Ameriku“ v podobném duchu.  Nabízet zboží sportovních soutěží NFL, NBA, NHL, MLB, WNBA a NCAA-College přímo u nás skladem a dopřát všem příznivcům těchto sportů ty největší zážitky nejen u zápasů jejich oblíbených týmů, ale také zážitky z našeho Fancentra. Ať už nákupem u nás, nebo jinými akcemi, které máme v plánu. Projít se u nás v pobočce a vidět všechny ty týmové věci, musí být zážitek emocí. 

U nás nejste jen zákazník, ale především Vás bereme jakou fanouška, protože ten nemusí přeci vždycky přijít a něco si koupit. Klidně se k nám přijďte dvacetkrát podívat a odejít s prázdnou. Pokud budete odcházet nabiti energií, Vaše návštěva splnila účel. 

Sami jsme velicí sportovní nadšenci amerických kolektivních soutěží a moc dobře Vám tedy rozumíme. Chápeme fanoušky Seahawks jak se musejí cítit, když jim někdo připomene Super Bowl proti Patriots. Víme, jaké to je prohrát zápas v NHL, ve kterém Váš nejmilejší tým vede 4:0. Radujeme se s Vámi, že kletba nad Chicagem Cubs je skončena a těšíme se na další nové sportovní události, které přinesou emoce.

My prostě žijeme sportem jako Vy a přesto nezapomínáme plnit povinnosti našeho obchodu. 

Název Fancentrum jsme dali účelně, protože má jít o místo (oblast, část), kde se střetávají fanoušci a užívají si plno zážitků. Ať už při nakupování, návštěvě pobočky, nebo jiných akcích. Tedy určitá oblast (centrum) + fanoušci (fan) ==>> Fancentrum.

Snažíme se také hledat smysluplné spolupráce, které přináší radost oběma stranám. Jsme partnery České asociace amerického fotbalu a jezdíme s našim mobilním stánkem na domácí zápasy klubu amerického fotbalu Prague Lions. Děláme i jiné jiné věci a podporujeme různé organizace. O všem píšeme v dalších sekcích kapitoly "O NÁS".

Co děláme dál

001_vlastni_foto_velikost 300x300

Pro shop tvoříme vlastní fotky produktů, protože jsme přesvědčeni, že vidět zboží mimo klasickou fotografii od výrobce je pro zákazníky důležité. Pokud tedy otevřete naše stránky a uvidíte ikonku "vlastní foto" vězte, že fotka je naše a zboží jsme drželi opravdu v ruce. Návštěvníkovi přinese větší autentičnost produktu a také důležitý přehled o tom, který nikde jinde nedostane. Fotografie s ikonkami postupně doplňujeme, takže podobné obrázky na eshopu přibývají. 

 

youtube logo_ bile pozadi

 

Na našem Youtube kanále budeme přinášet novinky spojené s e-shopem. Například videorecenze věcí z naši nabídky. Opět je to pro fanoušky ten nejlepší způsob, jak o věci získat větší představu. Více přímo v našem Youtube kanále, nebo u produktů, kterých se taková recenze týká. Připravujeme stále nová a nová videa.

 

no fakes-bile pozadiTaké na Vás myslíme ohledně falešných dresů. Víme, jak moc bylo pro nás obtížné rozeznat rozdíly. Od doby, kdy provozujeme shop jsme však připravili podrobnou sekci, jak se takovým věcem vyhnout a kupovat originály. Jsme velicí odpůrci těchto padělků. Prodávají se i v Česku, nebo na Slovensku a my Vám na našich stránkách podáme pomocnou ruku a ukážeme, jak správně vybrat originální dres a už padělky nikdy nekupovat a nenechat se nachytat. 

Fancentrum není jen eshop nabízející zboží k prodeji. Pokoušíme se vyprofilovat svoji tvář také tak, abyste nás znali nejen jako obchod, ale jako organizaci se kterou je Vám dobře. Fancentrum budujeme jako značku. První nápady se realizují a uvidíte je nejdéle na našich prvních akcích. Už teď ale máme horkou novinku, kterou je náš maskot - sob Bob. Více v samostatné kapitole. 

 Chceme být užiteční také jinak a proto máme rozjednané nějaké další aktivity, kde bychom rádi pomáhali. Očekávejte, že o nich časem uslyšíte.

Pokud chcete poznat, kdo stojí za našim obchodem, podívejte se na sekci "náš tým"

Pamatujte - vždycky jste pro nás na prvním místě, protože jste se rozhodli věnovat nám čas a my ho nyní věnujeme Vám.