AKTUÁLNĚ: 1.7. - 30.8. 2018. Dovolená především ze zdravotních důvodů. Potřebujeme se zotavit a nabrat síly. Případné objednávky lze realizovat pouze na zboží uvedené jako "sezónní akce". Děkujeme za pochopení.

Nashville Predators

 

Konkurenci fenoménu country dělají ve státě Tennessee Nashville Predators. Tým byl založen poměrně nedávno – v roce 1997.

bridgestone

Začátky byly pro Predátory pomalejší, do play-off se jim podařilo dostat v roce 2004, kde bohužel s Tomášem Vokounem za zády padli v šesti zápasech s Detroitem. Kromě play-off si ale ze své začátečnické éry pamatují ještě jeden zážitek – zahráli si totiž utkání v Japonsku s Pittsburghem před nejpočetnějším publikem v Japonsku do roku 2000.

Od prvního play-off už byli Predátoři až na výjimky stálými účastníky vyřazovacích bojů. Co Nashville může těšit je fakt, že se v sezoně 2010/2011 zvedl zájem fanoušků o hokej a stále trvá. Ve zmíněné sezoně, ve které Nashville padl s Canucks 4:2 v druhém kole play off, dokonce v multifunkční v Bridgestone aréně šestnáctkrát hlásili vyprodáno v základní části a plná aréna pak viděla i vyřazovací boje. Ve finálové sezoně 2016/2017 bylo vyprodáno všech 41 domácích zápasů ZČ. Predátoři v úvodu PO smetli Chicago a poté přešli St. Louis Blues a Anaheim Ducks až do svého prvního finále s Penguins, které skončilo lépe pro Tučňáky.

cup

Týmovým statistikám klubu jednoznačně vede jeho ikona David Legwand. Dalšími silnými jmény jsou v Nashvillu na 11 sezon zabydlený Martin Erat a Shea Weber.

Po Eratovi hájil nejdéle žluto-modro-bílé barvy Nashvillu brankář Tomáš Vokoun, celkem 8 sezon. V týmu nyní působí i další český rodák, písecký odchovanec Martin Mazanec, který zatím v NHL odchytal 27 zápasů a cestuje mezi Nashvillem a Milwaukee Admirals.

 

Nejprodávanější

295
769512957695
Značky
 
 

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem