DŮLEŽITÁ INFORMACE- shop měl poslední dva měsíce vážné logistické problémy. Ikdyž jsme za to nemohli, poškozovalo nás to. Museli jsme vrhnou všechen čas pro nápravu a navrácení shopu do starých dobrých kolejí, jak jste nás znali. NASKLADNĚNÍ A VŠECHNA AKTUALIZACE SORTIMENTU bude na shopu realizována DO 7.ČERVNA! Do té doby je možné realizovat objednávky pouze pro věci skladem. Stejně však při jakékoliv objednávce do tohoto termínu budeme všechny zákazníky informovat o stavu objednávky, aby byl fanoušek obeznámen.

Memorial Day

Kolekce "Memorial Day" - Den obětí války

Memorial-Day_salute

20% z prodeje každého sortimentu označeného "Memorial Day"  je odveden na organizaci pomáhající vojenským veteránům a příbuzným obětem v USA. Tedy i na ty, kteří pomáhali při osvobození západních Čech, nebo jejím nejbližším, jenž jejich ztrátu těžce nesli.

memorial day"Memorial day" probíhá v USA poslední pondělí v květnu. Celý červen se potom odehrává baseballová MLB v maskovaném armádním stylu. 

Občané USA si připomínají členy ozbrojených sil, kteří zemřeli v boji. Tento den je současně oslavou konce nepřátelských akcí v americké občanské válce v roce 1865. Svátek se původně nazýval Den padlých a poprvé byl slaven v roce 1866 k uctění vojáků, kteří bojovali v americké občanské válce. Dnes se tímto svátkem uctívají všichni američtí vojáci, padlí v kterékoliv válce.

 

Nejprodávanější

295
200012952000
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem