Od 25.12. - 2.2. 2018 INVENTURA! PROBÍHÁ AKTUALIZACE ZBOŽÍ. Nové objednávky platí pouze pro zboží vybrané ze sekce "skladem" s dodáním 1-2 dny. Děkujeme za pochopení. Inventurou zkvalitňujeme služby shopu pro Vás- neplatí pro staré objednávky, které budou vyřízené dle dohody.

Memorial Day

Kolekce "Memorial Day" - Den obětí války

Memorial-Day_salute

20% z prodeje každého sortimentu označeného "Memorial Day"  je odveden na organizaci pomáhající vojenským veteránům a příbuzným obětem v USA. Tedy i na ty, kteří pomáhali při osvobození západních Čech, nebo jejím nejbližším, jenž jejich ztrátu těžce nesli.

memorial day"Memorial day" probíhá v USA poslední pondělí v květnu. Celý červen se potom odehrává baseballová MLB v maskovaném armádním stylu. 

Občané USA si připomínají členy ozbrojených sil, kteří zemřeli v boji. Tento den je současně oslavou konce nepřátelských akcí v americké občanské válce v roce 1865. Svátek se původně nazýval Den padlých a poprvé byl slaven v roce 1866 k uctění vojáků, kteří bojovali v americké občanské válce. Dnes se tímto svátkem uctívají všichni američtí vojáci, padlí v kterékoliv válce.

 

Nejprodávanější

295
200012952000
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem