DŮLEŽITÁ INFORMACE- shop měl poslední dva měsíce vážné logistické problémy. Ikdyž jsme za to nemohli, poškozovalo nás to. Museli jsme vrhnou všechen čas pro nápravu a navrácení shopu do starých dobrých kolejí, jak jste nás znali. NASKLADNĚNÍ A VŠECHNA AKTUALIZACE SORTIMENTU bude na shopu realizována DO 7.ČERVNA! Do té doby je možné realizovat objednávky pouze pro věci skladem. Stejně však při jakékoliv objednávce do tohoto termínu budeme všechny zákazníky informovat o stavu objednávky, aby byl fanoušek obeznámen.

Blog Fancentrum

Vítáme Vás na našem blogu e-shopu Fancentum.cz 

Blog

Náš blog bychom chtěli pojmout jako takové velké informační centrum na Fancentru pro fanoušky, kterým je alespoň trošku blízká některá z nabízených soutěží na e-shopu. 

Chceme přinášet rady a tipy  na vybrané zboží z naši nabídky pomocí videorecenzí, které Vám pomůže seznámit se blíže s recenzovaným sortimentem.

Budeme dávat rady nejen sami za sebe, ale požádáme o ně i sportovce, experty apod. v rozhovorech. Očekávejte, že s Vámi také sdílíme novinky našeho obchodu. Nové aktivity, s kým spolupracujeme a co je u nás v obchodě nového. Čas od času si dovolíme podělit o naše názory z aktuálního sportovního dění, týkající se něčeho z našich nabízených soutěží.

Věříme, že blog přinese spoustu pozitivních informací, rad a tipů nejen od našeho týmu.

S přátelským pozdravem Fancentrum.

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem